Odszkodowania

Porady prawne online - Doradztwo prawne - Prawnik Bydgoszcz
Konstytucja, jako nadrzędny zbiór praw i obowiązków.
11 maja, 2016
Odszkodowanie - Dochodzenie odszkodowań - Prawnik Bydgoszcz - Adwokat Bydgoszcz

Odszkodowanie - Dochodzenie odszkodowań - Prawnik Bydgoszcz - Adwokat Bydgoszcz

Żyjemy w czasach w których życie bez pieniędzy jest bardzo trudne. Układamy sobie plany na przyszłość, myśląc, że nic nie będzie w stanie ich zmienić. Czasami jednak sytuacje losowe sprawiają, że w jednej chwili nasze życie może przewrócić się do góry nogami. Wypadek samochodowy, wypadek przy pracy, czy błąd lekarski w trakcie zabiegu medycznego mogą nieodwracalnie wpłynąć na nasz komfort i sytuację finansową. W wyniku takich zdarzeń możemy doznać poważnego uszczerbku na zdrowiu, który dyskwalifikuje nas z pełnienia funkcji zawodowych. Tracimy pieniądze, a uzyskane przez nas odszkodowanie nie wystarcza na pokrycie bieżących potrzeb.

Odszkodowania wypłacane przez instytucje ubezpieczeniowe są często zaniżane. W rezultacie beneficjent odszkodowania otrzymuje sumę mniejszą, niż tą, którą rzeczywiście powinien uzyskać. Dzieje się tak dlatego, że ubezpieczyciel wykorzystuje ciężką sytuację osób poszkodowanych. W pośpiechu zgadzają się na wartość odszkodowania przedstawianą przez towarzystwo ubezpieczeniowe, nie wiedząc nawet o rzeczywistej kwocie odszkodowania, możliwej do uzyskania przy pomocy skutecznych środków prawnych.

Niewielu z Państwa wie, że odszkodowania można dochodzić także na drodze prawnej z oskarżenia prywatnego. Pozywając sprawcę wypadku lub osobę odpowiedzialną za zaniedbanie, można uzyskać wysoką rekompensatę pieniężną i szansę na szybki powrót do zdrowia.

Mimo ogromnych możliwości związanych z oddaniem sprawy o dochodzenie odszkodowania w ręce sądu, część z Państwa od razu rezygnuje z takiej sposobności, kierując się opinią o wysokich kosztach postępowania sądowego i marnych szansach na wygrana procesu. Prowadząc sprawy o odszkodowanie udało mi się uzyskać prawie 90 % skuteczność. Zasądzona na rzecz Klienta suma odszkodowania znacznie przewyższała tą, proponowaną przez instytucje ubezpieczeniowe. Wówczas koszty postępowania przestają mieć jakiekolwiek znaczenie.

Jestem prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w dochodzeniu praw swoich Klientów przed sądem. Prowadzę sprawy o odszkodowania komunikacyjne, medyczne i pracownicze, dbając z najwyższym rozeznaniem o potrzeby swoich Klientów. Reprezentuje Klientów w sądach, pełnię rolę pełnomocnika i doradzam w kwestiach prawnych. Pomagam Klientom w Bydgoszczy i w okolicach. Moją specjalizacją są odszkodowania i związane z nimi prawo cywilne. Zostanę Twoim prawnikiem już dziś. Razem możemy więcej.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa plików cookies
Ok